X

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. بیانیه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به کار گرفته می‌شود و فرآیند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس پست الکترونیکی (E-mail)، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ، هم‌چنین اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را گردآوری میکند.

اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

در وب سایت ما لینک هایی وجود دارد که دسترسی کاربر را به وب سایت های عمومی و خصوصی را میسر می سازد. این بخشی از خدمات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به کاربران می باشد. کاربران باید دقت داشته باشند وقتی با لینک به وب سایت های دیگر متصل می شوند ، از زمان اتصال در حقیقت از وب سایت ما خارج و وظیفه حفظ حریم خصوصی آنها به عهده سایت های میزبان خواهد بود.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی خود را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس ، در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و وابستگانش استفاده می‌کند و نیز ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد اما ممکن است گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس پست الکترونیکی (E-mail)، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مشاهده می‌کنند را ردگیری می کنیم تا مشخص شود که کدام یک از خدمات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اطلاعات شخصی شما را بدون اعلان قبلی افشا خواهد کرد ، تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) رجیستر کرده باشید، یک کوکی به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست  الکترونیکی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، معمولا می‌توانید تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. ما شما را تشویق می کنیم تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مطلع شوید.

اطلاعات تماس

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نظرات شما را که ناظر به این بیانه حریم خصوصی می باشید را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@ikac.ir با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

 

طراحی سایت