X
اجرای طرح پایش سلامت کارکنان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

 اجرای طرح پایش سلامت کارکنان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

دوشنبه 20 آبان 1398
86
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : طرح پایش سلامت کارکنان این مجموعه به مدت دو هفته اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) (IKACNews)  ؛  آیت الله دهقانی اظهار داشت سلامت جسمانی کارکنان یکی از موارد مهمی است که می تواند موجب رشد بهره وری آن ها در انجام فعالیت ها و امور محوله شده و در تحقق اهداف و برنامه های مجموعه نقش اساسی ایفا می کند.

وی ادامه داد در همین راستا و با تاکید مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای سومین سال متوالی اجرای طرح پایش سلامت کارکنان این شرکت با هدف حفظ سلامتی افراد شاغل در مجموعه در دستور کار قرار گرفت.

دهقانی گفت : این طرح از روز سه شنبه 21 آبان ماه آغاز می شود و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت و در این بازه زمانی کارکنان مجموعه می توانند برای شرکت در این طرح و انجام چک های پزشکی به سایت مجری طرح شهر فرودگاهی مراجعه کنند.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود در طرح پایش سلامت کارکنان، آزمایشات خون، نوار قلب، سونوگرافی، تست شنوایی سنجی و بینایی سنجی انجام خواهد شد و همچنین روز 27 آبان ماه نیز به صورت ویژه برای انجام آزمایشات بانوان اختصاص داده شده است.

تصاویر
  • اجرای طرح پایش سلامت کارکنان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)
اشتراک گذاری
طراحی سایت