X
انجام تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای انجام ایمن پروازها / بازسازی تابلوهای شبکه برق رسانی ساختمان‌های جانبی شهر فرودگاهی توسط متخصصان داخلی

 انجام تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای انجام ایمن پروازها / بازسازی تابلوهای شبکه برق رسانی ساختمان‌های جانبی شهر فرودگاهی توسط متخصصان داخلی

دوشنبه 20 آبان 1398
66
سرپرست دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای فصل سرما انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) (IKACNews) ؛ حمیدرضا نصرتی با اشاره به انجام حدود یک هزار و 400 پرواز در ایام اربعین حسینی اظهار داشت با وجود رشد چشمگیر تعداد پروازها به دلیل اقدامات صورت گرفته در شرکت شهر فرودگاهی هیچگونه مشکلی در تجهیزات فرودگاه امام (ره) در طول این عملیات نداشتیم.

نصرتی ادامه داد در حال حاضر نیز کلیه تجهیزات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای عملیات زمستانی آماده شدند تا در فصل سرما و در هنگام بارش ها بتوانند به مسافرین و مراجعین این مجموعه خدمت رسانی کنند.

وی بیان داشت با هدف افزایش ایمنی پروازها تست اصطکاک کلیه سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) نیز پیش از فصل زمستان انجام شده و عملیات لاستیک زدایی باند پرواز برای نشست و برخاست ایمن پروازها در زمان برودت هوا در دست انجام است.

سرپرست دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه در عملیات پروازهای اربعین با ایجاد بستر مناسب برای برپایی موکب در ترمینال های مسافری شهر فرودگاهی تلاش کردیم تا شرایط لازم را برای میزبانی و پذیرایی شایسته از زائران و مسافران فراهم کنیم گفت : هم اکنون نیز آماده سازی سامانه های گرمایشی ترمینال ها با هدف رفاه حال مسافرین و مستقبلین گرامی انجام شده است.

نصرتی افزود یکی دیگر از اقدامات مهمی که پیش از فصل سرما در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به دست متخصصان شاغل در این مجموعه صورت گرفت بازرسی شبکه برق رسانی شامل پست های برق، کابل کشی ها و عملیات رلیاژ رله ها بود تا نقایص موجود در آن ها شناسایی شده و رفع گردند.

تصاویر
  • انجام تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای انجام ایمن پروازها / بازسازی تابلوهای شبکه برق رسانی ساختمان‌های جانبی شهر فرودگاهی توسط متخصصان داخلی
اشتراک گذاری
طراحی سایت