X
متخصصان الکترونیک هواپیمایی جلوه ای افتخار آمیز از توانمندی کشورمان در صنعت هوانوردی را به نمایش گذاشتند

 متخصصان الکترونیک هواپیمایی جلوه ای افتخار آمیز از توانمندی کشورمان در صنعت هوانوردی را به نمایش گذاشتند

ﺳﻪشنبه 21 آبان 1398
114
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، پیامی را به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) (IKACNew) ؛ در پیام علی رستمی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی آمده است :

 

مهم ترین کلید واژه در صنعت حمل و نقل هوایی در سراسر جهان "ایمنی" است که با زنجیره ای از اقدامات و فعالیت ها در حوزه های مختلف این صنعت محقق می شود.

یکی از فاکتورهای اساسی برای حفظ ایمنی و سلامت پروازها، فعالیت دقیق سامانه های پیچیده ناوبری هوایی و ارتباطی به منظور هدایت دقیق هواپیماها توسط خلبانان و کنترلرهای ترافیک هوایی است.


متخصصان الکترونیک هواپیمایی در دوران کنونی که دشمنان این مرز و بوم با تحریم های ظالمانه در صدد به زانو درآوردن اراده پولادین ملت غیور ایران اسلامی در راه پیشرفت و توسعه هستند، دست به دست یکدیگر داده اند و با اقداماتی بی نظیر و با تکیه بر دانش بومی و منابع داخلی کلیه سامانه های ناوبری هوایی کشور را مطابق با استانداردهای بین المللی عملیاتی نگه داشتند.

این اقدامات با توجه به پیچیدگی های که برای عملیاتی نگه داشتن این سامانه ها وجود دارد، جلوه ای افتخار آمیز از توان متخصصان ایرانی در صنعت حمل و نقل هوایی را به نمایش گذاشته و موجب سربلندی کشورمان در ارائه خدمات ناوبری به صدها پروازی است که در شبانه روز از آسمان امن ایران اسلامی عبور می کنند.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی الکترونیک هواپیمایی به همه متخصصان این حوزه، توفیقات روزافزون این عزیزان را از درگاه حق تعالی خواستارم.

تصاویر
  • متخصصان الکترونیک هواپیمایی جلوه ای افتخار آمیز از توانمندی کشورمان در صنعت هوانوردی را به نمایش گذاشتند
اشتراک گذاری
طراحی سایت