X

استقبال مسافر

استقبال مسافر

ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت ورود عزیزان، همکارن و یا شرکاء کاری و تجاری شما به کشور، لازم است مواردی را در خصوص قوانین و مقررات و همچنین روال حضور شما در سالن ورودی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جهت خوش آمد گویی و پیشواز مسافران را به اطلاعتان رسانده تا با آرامش خاطر و آسودگی بیشتر اوقات دلپذیری را در آستانه ورود عزیزانتان در این مکان تجربه نمایید.

آیکون راه‌های عزیمت به فرودگاه راه‌های عزیمت به فرودگاه
فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) دارای راههای دسترسی جاده ای و همچنین امکانات حمل و نقل عمومی متنوعی اعم از مترو، تاکسی و... از شهر تهران به سمت فرودگاه می باشد که می بایست جهت مشاهده شرح و جزئیات آن به منوی دسترسی به فرودگاه مراجعه نمایید.
آیکون توقف در فرودگاه توقف در فرودگاه
با توجه به این که طبق برنامه ریزی ها انجام شده جهت رفاه حال شما مراجعین محترم، توقف خودروهای شخصی در محدوده ترمینال مسافری حتی برای دقایقی ممنوع می باشد، لذا با توجه به امکان استفاده از پارکینگ های متعدد پیش بینی شده در محدوده فرودگاه و همچنین بکارگیری شاتل جهت رفت و آمد شما عزیزان از پارکینگ ها تا درب ترمینال مسافری خواهشمند است در صورت مراجعه به فرودگاه با استفاده از خودروی شخصی قبل از حضور در ترمینال با توجه به موارد فوق در خصوص تعیین محل پارک خودروی خود اقدام نمایید.
آیکون محل پارک کوتاه و میان مدت خودرو محل پارک کوتاه و میان مدت خودرو
پارکینگ طبقاتی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با ظرفیت پذیرش 1250 خودرو و بصورت شبانه روزی واقع در طبقات ذیل ساختمان ترمینال مسافری، آماده ارائه خدمات به همراهان مسافران گرامی می باشد لذا در صورت تمایل به استفاده از خدمات این پارکینگ می بایست با مراجعه به ترمینال مسافری و توجه به تابلوهای راهنمای نصب شده در ورودی ترمینال وارد مسیر اختصاصی پارکینگ شوید، لازم بذکر است نحوه محاسبه هزینه استفاده از این پارکینگ بصورت ساعتی بوده، همچنین امکان استفاده از خدمات پارکینگ های روباز واقع در محدوده فرودگاه نیز جهت استفاده مراجعین فراهم می باشد، جهت مشاهده جزئیات و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پارکینگ ها مراجعه نمایید همچنین جهت هماهنگی و اطلاع از نرخ و نحوه محاسبه هزینه استفاده از کلیه پارکینگ ها با شماره تلفن 51007199-021 تماس حاصل نمایید.
آیکون سالن انتظار پروازهای ورودی ترمینال مسافری سالن انتظار پروازهای ورودی ترمینال مسافری
سالن انتظار پروازهای ورودی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) واقع در تراز صفر ترمینال که در جهت رفاه حال شما عزیزان و با پیش بینی و ارائه خدمات رفاهی مانند، رستوران، کافی شاپ و... و با سعی در ایجاد محیطی مناسب جهت استفاده مراجعین محترم طراحی گردیده بصورت شبانه روزی آماده میزبانی شما عزیزان می باشد.
طراحی سایت